Cennik usług

Wola, Cennik usług, Praga

Klient pragnący skorzystać z porady prawnej, sporządzenia pisma, zaopiniowania umowy lub reprezentacji przed sądem uiszcza zazwyczaj wynagrodzenie za wykonanie konkretnej usługi. Wysokość wynagrodzenia dla prawnika jest uzależniona m.in. od nakładu pracy, rodzaju zlecenia oraz terminu jego wykonania. Każdy nasz prawnik i radca prawny oferuje konkurencyjne ceny oraz zniżki dla mieszkańców dzielnicy Wola lub Praga. Prawnik lub radca prawny udzielając porady prawnej stawia sobie za cel rozwianie wszelkich wątpliwości Klienta w danej sprawie. Zachęcamy Klientów do korzystania ze stałej obsługi prawnej lub księgowej. Połączenie obsługi prawnej z księgową lub kadrową ma na celu zminimalizowanie kosztów obsługi danej firmy w porównaniu z kosztami obsługi doraźnej lub jednorazowej. Stała obsługa prawnika lub osoby posiadającej tytuł radca prawny wiąże się także ze stałą, cykliczną opłatą. Nawiązując stałą współpracę radca prawny i prawnik zapewniają szybkość działań oraz pierwszeństwo przed Klientami doraźnymi. Stali Klienci mogą również zasięgnąć porady prawnej każdego z naszych prawników na odległość bez konieczności spotkania się. Stali Klienci obsługiwani są przez prawników w pierwszej kolejności. Nasz prawnik i radca prawny zaprasza do współpracy firmy znajdujące się m.in. na terenie dzielnicy Wola i Praga. Na telefonicznie podane podczas umawiania spotkania hasło "KLIMAN-ROLA" porada prawna w promocji.

Cennik usług

Każdy Klient chcący skorzystać z usług prawnych takich jak np. sporządzenia pisma, uzyskanie porady prawnej czy reprezentacji przed sądem uiszcza zazwyczaj ustaloną wspólnie opłatę za daną usługę. Wysokość opłaty zależy od czynników takich jak nakład pracy, rodzaj czynności, a także termin jej wykonania. Zapraszamy do bezpłatnego kontaktu z naszymi prawnikami celem ustalenia wysokości wynagrodzenia za konkretną usługę.

W razie potrzeby skorzystania z telefonicznej porady prawnej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem telefonicznych porad prawnych. Dostępny jest on do pobrania po kliknięciu w TYM MIEJSCU
© Copyright 2016. All rights reserved. FOTOS Selected by Freepik